Domovní telefony a videotelefony
patří k úzce specializované oblasti telekomunikační techniky, jejíž rozšíření sahá od malých bytových jednotek až po rozsáhlé administrativní a průmyslové komplexy. K základním odlišnostem systémů v kategorii domovní komunikace, které vyplývají ze specifických uživatelských požadavků, patří přísně decentralizovaná topologie a modulární provedení komunikační sítě, požadavek obousměrné audio a jednosměrné video komunikace mezi účastníky a způsob navazování spojení.
     Naše firma nabízí dva základní typy komunikačních technologií zajištující pokrytí celého spektra požadavků na vlastnosti a rozsah systému.
     
Analogové systémy pro malé a středně velké instalace, které díky důrazu na maximální jednoduchost a ekonomii používá pro přenos audio, video a spojovacích signálů v normalizované analogové podobě.
Kabeláž tohoto analogového systému je standardní, jak ji známe u většiny systémů domácích telefonů:
- 4+N pro audio systém (4 vodiče společné pro všechny telefony a příslušný počet vyzváněcích vodičů).
- 7+N+koax. pro video systém (7 vodičů společných pro všechny videotelefony, koax. a příslušný počet vyzváněcích vodičů).
     
Digitální systémy využívající digitální přenos signalizačních a spojovacích povelů pro upozornění účastníka a vytvoření audiovizuálního kanálu. Systémy nevyužívají vyzváněcí vodiče a tím výrazně redukuje kabeláž (3 vodiče + koax - pro videosystém, 3 vodiče pro audiosystém) především u rozsáhlejších instalací.
     Nabízíme také nové řady dveřních panelů určených do míst kde je vyžadována extrémní odolnost proti vandalismu.

P&K OCHRANA veřejná obchodní společnost
Evropská 957/42
Cheb
PSČ 350 02

Telefon: 354431547
Fax: 354431547
El. adresa:
panec@quick.cz