Vzhledem k tomu, že mezi naše zákazníky patří převážně menší a střední firmy, jsme se v oblasti montáží telekomunikační techniky orientovali převážně na ústředny ATEUS výrobce 2N.
     Ústřednu ATEUS-OMEGA Business je možno rozšířit až na 56 linek přidáním rozšiřujícího modulu a modulů přenašečů, samozřejmostí jsou moduly s přijímačem tarifních impulsů, moduly GSM, ISDN atd.
     Nabízíme též ekonomickou verzi
ATEUS® - OMEGA Basic, která Vám umožní vybudovat jednoduchý telekomunikační systém navíc s možností ho do budoucna rozšířit a doplnit o další aplikace a rozhraní.
     Důraz na ekonomický provoz podporuje také LCR Šetřící automat s možností připojení do sítí GSM a euroISDN. Podle volaného čísla a okamžitých podmínek LCR vybírá optimální způsob provedení hovoru. Veškeré starosti s cenou hovoru, sítěmi a operátory tak můžete nechat na ústředně. Ta automaticky vybere typ sítě, správného operátora a volané číslo upraví tak, aby hovor mohl být uskutečněn. Díky této funkci se ústředna stává Vaším cenným pomocníkem, který každý den v roce ušetří nemalou část Vašich nákladů.
     K śtředně lze dodat dveřní komunikátor ATEUS-KOMFORT 2000, který je
navržený speciálně pro připojení k telefonní síti pobočkové ústředny bez nutnosti dalších investic do rozvodů a domovních telefonů. Jeho prostřednictvím příchozí návštěva volá na Vaše stávající telefonní přístroje.   Modulární konstrukce komunikátoru ATEUS-KOMFORT 2000 umožňuje vybudovat systém nejen velikostí na míru potřebám uživatele, ale také s různými ovládacími prvky. Prosvětlená tlačítka pro snadné a přehledné volání mohou být doplněna numerickou klávesnicí pro volání na libovolnou pobočku ústředny nebo kódovým otevíračem dveří.
     ATEUS-KOMFORT lze ve společných objektech, například domech s komerčním i bytovým využitím, kombinovat se systémy domovních telefonů a videotelefonů. Společná dveřní hláska systému zachovává přirozený a celistvý vzhled a jednoduché ovládání systému pro příchozí.

P&K OCHRANA veřejná obchodní společnost
Evropská 957/42
Cheb
PSČ 350 02

Telefon: 354431547
Fax: 354431547
El. adresa:
panec@quick.cz