Systémy veřejného ozvučení (VO)

se používají všude tam, kde je snaha oslovit, informovat, upozornit a v prvé řadě hlášením pomoci při ochraně návštěvníků, cestujících, občanů atd. Setkáváme se s nimi ve školách, malých obchodech i velkých obchodních centrech, na nádražích, letištích, ve veřejných a administrativních budovách, v průmyslových podnicích apod., neboť pole využití těchto systémů je velmi široké.

     Podstatné vlastnosti systémů VO jsou srozumitelnost hlášení, jeho dostatečná hlasitost, možnost připojení a spolupráce s elektronickými zabezpečovacími a protipožárními systémy (EZS a EPS), vysoká spolehlivost v dlouhodobém provozu, nezávislost na výpadku sítě, hudba na pozadí, rozdělení reproduktorů na skupiny (zóny) a tzv. nucený poslech. Celý systém VO si lze představit jako řetězec jednotlivých dílů.

     Na začátku se nachází jeden nebo více mikrofonů a zdrojů signálu (hudby/informací) jako jsou například CD a kazetové přehrávače, tunery, moduly přednahraných zpráv a další podobná zařízení. V řadě za nimi stojí zesilovače, které dostatečně zesílí, upraví a distribují signál přes 100V rozvod. Před zesilovače lze vřadit ústředu VO, která se zesilovači úzce spolupracuje a dále rozšiřuje jejich možnosti. Na konci celého řetězce stojí reproduktory.

     Podle rozsahu zakázky nabízíme systémy až do 36 zón od výrobců BOSCH, PHILIPS a PASSO


Ekonomické řešení

Mikrofonní pult PASSO

P&K OCHRANA veřejná obchodní společnost
Evropská 957/42
Cheb
PSČ 350 02

Telefon: 354431547
Fax: 354431547
El. adresa:
panec@quick.cz