Digitální videosystém Intellex®

Komplexním řešením kamerového systému s mnoha špičkovými funkcemi je digitální videosystém Intellex® .
Intellex® je inteligentní digitální videosystém, který v sobě kombinuje funkce multiplexeru, alarmové jednotky, detektoru pohybu, zvukového, textového a obrazového záznamu a mnoho dalších funkcí. A to vše sdruženo do jednoduchého a intuitivního ovládacího grafického rozhraní. Intellex® umožňuje zároveň sledovat živý obraz, přehrávat zvukový, textový a obrazový záznam, připojit vzdálené uživatele, archivovat a vyhledávat záznamy a mnohé další funkce - to vše při současném záznamu obrazu ze všech kamer.
Pomocí speciální funkce Smart Search je možné uživatelsky definovat vyhledávací kritéria pro vyhledávání v obrazových i textových záznamech a nalezenou událost okamžitě přehrát v digitální kvalitě. Textový záznam je možné pořídit např. z registračníc pokladen. Vyhledávání a přehrávání záznamů probíhá nezávisle na dalších funkcích a současně se záznamem obrazu ze všech kamer. Před nahráváním je možné definovat různé parametry vč. parametrů detektoru pohybu a pomocí filtru IntelleCord® nahrávat pouze data vyhovující zvoleným kritériím.
Intellex® poskytuje inteligentní vyhledávací funkce a možnosti správy a konfigurace nad rámec vlastností poskytovaných standardními systémy digi-tálního záznamu. Nahráváním a přehráváním i zvukových a textových záznamů poskytuje Intellex® efektivní možnost komplexní analýzy událostí. Velké množství nadstandard-ních uživatelských funkcí poskytuje uživateli možnost konfigurace systému přesně podle jeho potřeb.

P&K OCHRANA veřejná obchodní společnost
Evropská 957/42
Cheb
PSČ 350 02

Telefon: 354431547
Fax: 354431547
El. adresa:
panec@quick.cz